MDD01M-12 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 4
Adatlap
Direct
Recom Power
Raktáron: 0
Adatlap
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 12V -12V 42mA, 42mA 10,8V - 13,2V Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MDD01M-12
DigiKey raktári szám
1866-3371-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDD01M-12
Leírás
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
1 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
6 kV
Sorozat
Felhasználás
orvosi
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
SCP
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
75%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
10,8V
Tokozás
7-SIP modul, 5 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Méretek
0,77" H. x 0,39" Sz. x 0,49" M. (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
Gyártói tokozás
7-SIP
Feszültség - 2. kimenet
-12V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
42mA, 42mA