LOP-400-36
DigiKey raktári szám
1866-LOP-400-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LOP-400-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 256W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 80 ~ 264VAC, 113 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
95%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC, 113 ~ 370VDC
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,08" M. (127,0mm x 76,2mm x 27,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
36V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Áram - 1. kimenet
7.1 A