IRM-30-5ST
DigiKey raktári szám
1866-3052-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IRM-30-5ST
Leírás
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 5V 85 ~ 305VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
IRM-30-5ST modellek
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
83%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Méretek
3,58" H. x 1,56" Sz. x 1,12" M. (91,0mm x 39,5mm x 28,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC
Feszültség - 1. kimenet
5V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
6 A