IRM-02-12S
DigiKey raktári szám
1866-3002-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IRM-02-12S
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 2W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 167mA 85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IRM-02-12S modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Csőtár
Hatásfok
74%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
zárt
Tokozás
24-SMD modul, 14 kivezetés
Kimenetek száma
1
Méretek
1,33" H. x 0,87" Sz. x 0,63" M. (33,7mm x 22,2mm x 16,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Max. kimeneti áram
167mA
Terhelés oldali szabályozás
±0,5%
Teljesítmény (Watt)
2 W