HRP-450-36
DigiKey raktári szám
1866-2727-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HRP-450-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 450W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
89%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
8,58" H. x 4,13" Sz. x 1,61" M. (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
36V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
12.5 A