GST60A48-P1J
DigiKey raktári szám
1866-2153-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GST60A48-P1J
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 60W
Részletes leírás
48V 60 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Vezeték hossza
70,9" (1,80m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,92" H. x 1,97" Sz. x 1,24" M. (125,0mm x 50,0mm x 31,5mm)
Kimeneti feszültség
48V
Max. kimeneti áram
1,25A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
60 W