GST220A48-R7B
DigiKey raktári szám
1866-2086-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GST220A48-R7B
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 221W
Részletes leírás
48V 221 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GST220A48-R7B modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
221 W
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Vezeték hossza
39,4" (1,00m)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
8,27" H. x 3,35" Sz. x 1,81" M. (210,0mm x 85,0mm x 46,0mm)
Kimeneti feszültség
48V
Max. kimeneti áram
4,6A