GST18A28-P1J
DigiKey raktári szám
1866-2056-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GST18A28-P1J
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 18W
Részletes leírás
28V 18 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GST18A28-P1J modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Vezeték hossza
70,9" (1,80m)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
3,66" H. x 2,13" Sz. x 1,42" M. (93,0mm x 54,0mm x 36,0mm)
Kimeneti feszültség
28V
Max. kimeneti áram
640mA
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
18 W