GEM60I15-P1J
DigiKey raktári szám
1866-5541-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GEM60I15-P1J
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 60W
Vevői azonosító
Részletes leírás
15V 60 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge, többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
60 W
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
orvosi
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
88%
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Vezeték hossza
39,4" (1,00m)
Bemenet típusa
Rögzített penge, többadapteres (külön megvásárolható)
Bemeneti csatlakozó
többadapteres (külön megvásárolható)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Méretek
2,97" H. x 1,54" Sz. x 2,21" M. (75,5mm x 39,1mm x 56,2mm)
Kimeneti feszültség
15V
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, FCC, TUV
Max. kimeneti áram
4A