GEM30I48-P1J
DigiKey raktári szám
1866-1817-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GEM30I48-P1J
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 30W
Vevői azonosító
Részletes leírás
48V 30 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
orvosi
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Vezeték hossza
70,9" (1,80m)
Bemenet típusa
többadapteres (külön megvásárolható)
Bemeneti csatlakozó
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Méretek
2,97" H. x 1,54" Sz. x 2,21" M. (75,5mm x 39,1mm x 56,2mm)
Kimeneti feszültség
48V
Tanúsítvány
CB, CE, cRUus, TUV
Max. kimeneti áram
625mA
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
30 W