GC30B-11P1J
DigiKey raktári szám
1866-1762-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GC30B-11P1J
Leírás
BATT CHARGER DESKTOP 7.2V 3A
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
asztali akkumulátortöltő 7,2V 3A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GC30B-11P1J modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Max. teljesítmény
21,6W
Sorozat
Méretek
4,25" H. x 2,64" Sz. x 1,42" M. (108,00mm x 67,00mm x 36,00mm)
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
asztali
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11mm anya
Típus
asztali
Tulajdonságok
LED visszajelző
Akkumulátor technológia
ólomsav, Lítium-ion
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C
Cellák száma
1
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, GS
Névleges feszültség
7,2V
Tömeg
309g
Max. töltési áram
3A