EPP-400-24 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Murata Power Solutions Inc.
Raktáron: 103
Adatlap
Similar
Selec Controls USA Inc.
Raktáron: 243
Adatlap
Recom Power
Raktáron: 139
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 80 ~ 264VAC, 113 ~ 370VDC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EPP-400-24
DigiKey raktári szám
1866-1658-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPP-400-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 252W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
93%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC, 113 ~ 370VDC
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,38" M. (127,0mm x 76,2mm x 35,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Áram - 1. kimenet
10.5 A