EDR-120-12
DigiKey raktári szám
1866-1440-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDR-120-12
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 10A
Kategória
Max. kimeneti áram
10A
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Teljesítmény (Watt)
120W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
85%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,47" H. x 1,57" Sz. x 4,93" M. (113,5mm x 40,0mm x 125,2mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
127V
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, RCM, TUV
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Min. terhelés szükséges
No
Feszültség - 1. kimenet
12V