DPBW06G-12
DigiKey raktári szám
1866-1405-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPBW06G-12
Leírás
DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 12V -12V 250mA, 250mA 18V - 75V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
6 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
8-SIP modul, 7 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
0,86" H. x 0,36" Sz. x 0,44" M. (21,8mm x 9,2mm x 11,1mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 2. kimenet
-12V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
250mA, 250mA