DDRH-30-24DR
DigiKey raktári szám
1866-DDRH-30-24DR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DDRH-30-24DR
Leírás
I/P:150~1500VDC;O/P:24V/0~1.25A
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 1,25A
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
24V
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Max. kimeneti áram
1,25A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
30W
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelési feszültség
4 kV
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Bemenet típusa
DC
Hatásfok
91%
Kimenetek száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti DC feszültség (min.)
150V
Méretek
5,32" H. x 2,76" Sz. x 1,71" M. (135,0mm x 70,0mm x 43,5mm)
Bemeneti DC feszültség (max.)
1500V