DCWN06B-15
DigiKey raktári szám
1866-5082-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DCWN06B-15
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 200mA, 200mA 18V - 36V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
200mA, 200mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
6 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Csőtár
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
OCP, SCP, UVLO
Típus
leválasztott modul
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
2
Hatásfok
85%
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Tokozás
24-DIP modul, 8 kivezetés
Feszültség - 1. kimenet
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,40" M. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)