DBR-3200-48
DigiKey raktári szám
1866-5520-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DBR-3200-48
Leírás
BATT CHARGER ENCLOSED 48V 55A
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt akkumulátortöltő 48V 55A 48V
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DBR-3200-48 modellek
Kategória
Max. töltési áram
55A
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Sorozat
Max. teljesítmény
3200W
Csomagolás
Doboz
Méretek
12,80" H. x 4,21" Sz. x 1,61" M. (325,00mm x 107,00mm x 41,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Állványra szerelhető
Típus
zárt
Végződtetés módja
sorkapocs
Akkumulátor technológia
ólomsav, Lítium-ion
Tulajdonságok
LED visszajelző
Akku cella mérete
48V
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Cellák száma
1
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, EAC, TUV
Névleges feszültség
48V