XR21V1410IL16-F
DigiKey raktári szám
1016-1300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XR21V1410IL16-F
Leírás
IC UART FIFO USB SGL 16QFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
USB Híd, USB - UART USB 2.0 UART Interfész 16-QFN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XR21V1410IL16-F modellek
Kategória
Szabványok
USB 2.0
Gyártó
MaxLinear, Inc.
Tápfeszültség
2,97V ~ 3,63V
Csomagolás
Tálca
Üzemi áram
16mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C