HBWS1608-R24J
DigiKey raktári szám
5262-HBWS1608-R24JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-HBWS1608-R24JCT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-HBWS1608-R24JDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HBWS1608-R24J
Leírás
FIXED IND 240NH 200MA 1.7 OHM
Részletes leírás
240 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 200 mA 1,7ohm max. 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,7ohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
30 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
1GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 MHz
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,041" Sz. (1,60mm x 1,05mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,041" (1,05mm)