HBWS1608-82NJ
DigiKey raktári szám
5262-HBWS1608-82NJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-HBWS1608-82NJCT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-HBWS1608-82NJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HBWS1608-82NJ
Leírás
FIXED IND 82NH 400MA 540 MOHM
Részletes leírás
82 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 400 mA 540mohm max. 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
540mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
35 / 150MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
1,7GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
150 MHz
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,041" Sz. (1,60mm x 1,05mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,041" (1,05mm)