HBWS1608-82NJ | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | HBWS1608-82NJ |
Leírás | FIXED IND 82NH 400MA 540 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 82 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 400 mA 540mohm max. 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 540mohm max. |
Gyrt. | Q / frekvencia 35 / 150MHz |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 1,7GHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 150 MHz |
Tűrés ±5% | Méretek 0,063" H. x 0,041" Sz. (1,60mm x 1,05mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,041" (1,05mm) |