HBWS1608-47NJ | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | HBWS1608-47NJ |
Leírás | FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 47 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 600 mA 280mohm max. 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 280mohm max. |
Gyrt. | Q / frekvencia 40 / 200MHz |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 2GHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 200 MHz |
Tűrés ±5% | Méretek 0,063" H. x 0,041" Sz. (1,60mm x 1,05mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,041" (1,05mm) |