HBWS1608-12NJ
DigiKey raktári szám
5262-HBWS1608-12NJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-HBWS1608-12NJCT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-HBWS1608-12NJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HBWS1608-12NJ
Leírás
FIXED IND 12NH 700MA 130 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 700 mA 130mohm max. 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
130mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
35 / 250MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
4GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
250 MHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,041" Sz. (1,60mm x 1,05mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,041" (1,05mm)