HBLS1005-7N5J_M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | HBLS1005-7N5J_M |
Leírás | FIXED IND 7.5NH 300MA 310 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 7.5 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 300 mA 310mohm max. 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 310mohm max. |
Gyrt. | Q / frekvencia 8 / 100MHz |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 4,2GHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 MHz |
Típus többrétegű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Induktivitás | Gyártói tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Tűrés ±5% | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,022" (0,55mm) |