HBLS1005-7N5J_M
DigiKey raktári szám
5262-HBLS1005-7N5J_MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-HBLS1005-7N5J_MCT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-HBLS1005-7N5J_MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HBLS1005-7N5J_M
Leírás
FIXED IND 7.5NH 300MA 310 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7.5 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 300 mA 310mohm max. 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
310mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
8 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
4,2GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)