HBLS1005-22NJ_M
DigiKey raktári szám
5262-HBLS1005-22NJ_MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-HBLS1005-22NJ_MCT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-HBLS1005-22NJ_MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HBLS1005-22NJ_M
Leírás
FIXED IND 22NH 300MA 580 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 300 mA 580mohm max. 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
580mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
8 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
1,9GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)