HBLS1005-1N2S_M
DigiKey raktári szám
5262-HBLS1005-1N2S_MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-HBLS1005-1N2S_MCT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-HBLS1005-1N2S_MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HBLS1005-1N2S_M
Leírás
FIXED IND 1.2NH 300MA 100 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.2 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 300 mA 100mohm max. 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
100mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
8 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
6GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±0,3nH
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)