HBLS1005-1N0S_M
DigiKey raktári szám
5262-HBLS1005-1N0S_MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-HBLS1005-1N0S_MCT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-HBLS1005-1N0S_MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HBLS1005-1N0S_M
Leírás
FIXED IND 1NH 300MA 100 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 300 mA 100mohm max. 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
100mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
8 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
6GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±0,3nH
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)