HBLS1005-12NJ_M
DigiKey raktári szám
5262-HBLS1005-12NJ_MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-HBLS1005-12NJ_MCT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-HBLS1005-12NJ_MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HBLS1005-12NJ_M
Leírás
FIXED IND 12NH 300MA 410 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 300 mA 410mohm max. 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
410mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
8 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
3GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)