EOWS201212M371
DigiKey raktári szám
5262-EOWS201212M371TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-EOWS201212M371CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-EOWS201212M371DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EOWS201212M371
Leírás
CMC 370 OHM 100MA 2LN SMD
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 370 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 500mohm
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Max. magasság
0,047" (1,20mm)
Impedancia / frekvencia
370 Ohms @ 100 MHz