EOWS201212M361
DigiKey raktári szám
5262-EOWS201212M361TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-EOWS201212M361CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-EOWS201212M361DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EOWS201212M361
Leírás
CMC 360 OHM 280MA 2LN SMD
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 360 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 400mohm
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
280mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Max. magasság
0,047" (1,20mm)
Impedancia / frekvencia
360 Ohms @ 100 MHz