EOWS201212M261 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | EOWS201212M261 |
Leírás | CMC 260 OHM 300MA 2LN SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 260 Ohms 300mA DCR 400mohm |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Névleges áram (max.) 300mA |
Gyártó Max Echo | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 400mohm |
Sorozat | Névleges DC feszültség 50V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Jelvezeték | Méretek 0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm) |
Vonalak száma 2 | Max. magasság 0,047" (1,20mm) |
Impedancia / frekvencia 260 Ohms @ 100 MHz | Tokozás vízszintes, 4 NYÁK kontaktus |