EOWS201212M261
DigiKey raktári szám
5262-EOWS201212M261TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-EOWS201212M261CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-EOWS201212M261DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EOWS201212M261
Leírás
CMC 260 OHM 300MA 2LN SMD
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 260 Ohms 300mA DCR 400mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Max. magasság
0,047" (1,20mm)
Impedancia / frekvencia
260 Ohms @ 100 MHz