EOWS201212M121
DigiKey raktári szám
5262-EOWS201212M121TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-EOWS201212M121CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-EOWS201212M121DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EOWS201212M121
Leírás
CMC 120 OHM 370MA 2LN SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 120 Ohms @ 100 MHz 370mA DCR 300mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
370mA
Gyártó
Max Echo
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,047" (1,20mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz