EBMS201209K601 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | EBMS201209K601 |
Leírás | FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 200mA 350mohm |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Névleges áram (max.) 200mA |
Gyártó Max Echo | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 350mohm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Jelvezeték | Max. magasság 0,035" (0,90mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm) |
Impedancia / frekvencia 600 Ohms @ 100 MHz |