EBMS201209K252
DigiKey raktári szám
5262-EBMS201209K252TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-EBMS201209K252CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-EBMS201209K252DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EBMS201209K252
Leírás
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0805 1LN
Részletes leírás
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 200mA 700mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
700mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Impedancia / frekvencia
2.5 kOhms @ 100 MHz