EBMS100505K221
DigiKey raktári szám
5262-EBMS100505K221TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-EBMS100505K221CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-EBMS100505K221DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EBMS100505K221
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 4LN
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 100mA 800mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
800mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,020" (0,50mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz