EBMS060303A151
DigiKey raktári szám
5262-EBMS060303A151TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-EBMS060303A151CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-EBMS060303A151DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EBMS060303A151
Leírás
FERRITE BEAD 150 OHM 0201 1LN
Részletes leírás
150 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 200mA 500mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,012" (0,30mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
150 Ohms @ 100 MHz