EBMS060303A121
DigiKey raktári szám
5262-EBMS060303A121TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-EBMS060303A121CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-EBMS060303A121DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EBMS060303A121
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 200mA 450mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
Max Echo
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
450mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,012" (0,30mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz