BCAS160808A471
DigiKey raktári szám
5262-BCAS160808A471TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-BCAS160808A471CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-BCAS160808A471DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BCAS160808A471
Leírás
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
470 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 200mA 700mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
700mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Max. magasság
0,031" (0,80mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
470 Ohms @ 100 MHz