BCAS160808A331
DigiKey raktári szám
5262-BCAS160808A331TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-BCAS160808A331CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-BCAS160808A331DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BCAS160808A331
Leírás
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
330 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 200mA 500mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Max. magasság
0,031" (0,80mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
330 Ohms @ 100 MHz