BCAS160808A102 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BCAS160808A102 |
Leírás | FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 50mA 1,5ohm |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Névleges áram (max.) 50mA |
Gyártó Max Echo | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 1,5ohm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Jelvezeték | Max. magasság 0,031" (0,80mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Impedancia / frekvencia 1 kOhms @ 100 MHz |