BCAS100505B471
DigiKey raktári szám
5262-BCAS100505B471TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-BCAS100505B471CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-BCAS100505B471DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BCAS100505B471
Leírás
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
470 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 300mA 800mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
800mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Max. magasság
0,020" (0,50mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
470 Ohms @ 100 MHz