BCAS100505A601
DigiKey raktári szám
5262-BCAS100505A601TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-BCAS100505A601CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-BCAS100505A601DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BCAS100505A601
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 100mA 1,2ohm
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,2ohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Max. magasság
0,020" (0,50mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz