BCAS100505A201
DigiKey raktári szám
5262-BCAS100505A201TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-BCAS100505A201CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-BCAS100505A201DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BCAS100505A201
Leírás
FERRITE BEAD 200 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
200 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 700mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
700mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Max. magasság
0,020" (0,50mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
200 Ohms @ 100 MHz