ACMS321611A501 2.5A | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ACMS321611A501 2.5A |
Leírás | FERRITE BEAD 500 OHM 1206 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 500 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 2,5A 70mohm |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Névleges áram (max.) 2,5A |
Gyártó Max Echo | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 70mohm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Tápvezeték | Max. magasság 0,043" (1,10mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Impedancia / frekvencia 500 Ohms @ 100 MHz |