ACMS321611A310
DigiKey raktári szám
5262-ACMS321611A310TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-ACMS321611A310CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-ACMS321611A310DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMS321611A310
Leírás
FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
Részletes leírás
31 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 3A 30mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
30mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
31 Ohms @ 100 MHz