ACMS201209A470
DigiKey raktári szám
5262-ACMS201209A470TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-ACMS201209A470CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-ACMS201209A470DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMS201209A470
Leírás
FERRITE BEAD 47 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
47 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 3A 30mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
30mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
47 Ohms @ 100 MHz