ACMS201209A301 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Fair-Rite Products Corp.
Raktáron: 126 856
Adatlap
Pulse Electronics
Raktáron: 3 750
Adatlap
TE Connectivity Passive Product
300 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 3A 50mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ACMS201209A301
DigiKey raktári szám
5262-ACMS201209A301TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-ACMS201209A301CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-ACMS201209A301DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMS201209A301
Leírás
FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
300 Ohms @ 100 MHz