ACMS201209A301 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Fair-Rite Products Corp.
Raktáron: 126 856
Adatlap
Pulse Electronics
Raktáron: 3 750
Adatlap
TE Connectivity Passive Product
300 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 3A 50mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ACMS201209A301
DigiKey raktári szám
5262-ACMS201209A301TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-ACMS201209A301CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-ACMS201209A301DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMS201209A301
Leírás
FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Gyártó
Max Echo
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
300 Ohms @ 100 MHz